
Herec z Oteckov sa poriadne predviedol.
Marek Fašiang bude nedeľňajším hosťom zábavnej šou Adely a Dana 2 na 1. Ak chce herec prejsť cez všetky brány, bude musieť plniť úlohy a príkazy moderátorov. Sranda nastane v okamihu, keď sa na pódiu dostaví skupina Horkýže Slíže a Marek s nimi bude spievať vylepšenú verziu piesne I Like to Move It - Holandská.
Z formálneho herca sa zrazu stane divoký rocker, ktorý dokáže tancovať a zároveň spievať, akoby bol súčasťou kapely už celé roky. Kontroverzný spevák ho dokonca vyzval aj k improvizácii, no ani to Mareka nevykoľajilo a podarilo sa mu udržať krok.
Premiérovú časť 2 na 1 s Marek Fašiangom sledujte v nedeľu 27. septembra o 20.30 h na Markíze!