
Ich osud je vo vašich rukách.
Spolubývajúci v dome Big Brother majú prvý týždeň za sebou. Čas v priestore, kde vás sleduje takmer 60 kamier a neuniknete pred nikým a ničím, beží rýchlejšie a ľudia sa spoznávajú lepšie, akoby sa to dialo v bežnom živote. Účastníci reality šou stáli pred ťažkým rozhodnutím. Museli nominovať dvoch spolubývajúcich, s ktorými už nechcú byť v dome Big Brother.
Do užšieho výberu sa dostali štyria ľudia. Teraz je na vás, divákoch, aby ste rozhodli, kto sa má z domu vysťahovať ako prvý. Hlasujte v našej aplikácii Big Brother a rozhodnite o ich osude práve vy.
Stiahnite si aplikáciu.
Ak ste nestihli epizódu šou, sledujte ju tu: