Búrlivé víno: 607. a 608. epizóda

Búrlivé víno: 607. a 608. epizóda

Rita navrhne Kramerovi, aby ju zastupoval v nemocnici.

607. epizóda
Rita je odhodlaná urobiť všetko pre to, aby dostala Fialu za mreže. Kvôli svojmu sústredeniu na prácu však zanedbá vlastného syna. Adela navrhne, že potrebujú pomoc od niekoho, kto má k Fialovým praktikám bližšie než oni.

Diana zistí, že dievča, ktoré si Viktor vodí do prázdnych nemocničných izieb, je Tamara a rozčúli ju to. Viktor ju v rozhovore tak vyprovokuje, že mu dá facku!

Diana otrávi Tamaru moralistickou prednáškou. Tamara dostane nápad. Pokúsi sa prehovoriť Viktora, aby požiadal otca, nech im kúpi byt. Viktor však tento nápad pojme po svojom a začne pripravovať svoj vlastný biznisplán.

e Evu trápi, že sa jej Laura vzďaľuje. Vymyslí preto pre ne dve spoločný program. Laura však uprednostní Roba...


608. epizóda
Rita navrhne Kramerovi, aby ju zastupoval v nemocnici. Kramer sa bude musieť rozhodnúť - buď rozbehne vlastný biznis, alebo pomôže Rite s nemocnicou!

Viktor a Tamara opäť oklamú Matúša, že medzi nimi nič nie je. Neskôr Tamara zatlačí na Viktora, aby ich vzťah zverejnili. On ju však vyvedie z omylu - nie sú pár a on o vzťah nestojí!

Eva zakáže Laure urobiť si vodičák na motorku. Laura sa ju rozhodne obísť a požiada Roba, aby jej prihlášku podpísal on. Eva však zakáže Robovi, aby ich dcéru v jej novej záľube podporoval. No Laura sa nevzdá a skúsi vymyslieť spôsob, ako sa na vodičák prihlásiť aj bez súhlasu rodičov.


Sledujte v stredu, 7. júna, o 5.45 a vo štvrtok, 8. júna, o 5.50, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Flint: Otrávené mesto - v nedeľu, 11. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie