Chlapi neplačú: 55. epizóda

Chlapi neplačú: 55. epizóda

Gabriel si začína robiť nádeje, že sa k nemu Paula vráti. Ona mu však dá jasne najavo, že nad niečím takým vôbec neuvažuje.

Paľko prehovorí Sebiho, aby ho zobral zo školy so sebou domov. Obaja si užívajú spoločný čas, zatiaľ čo Michalovi a Paule tým neúmyselne pripravia neželané rozpačité stretnutie.

Romanovi zatiaľ jeho plány s Hildou nevychádzajú, lekár ho ubezpečí, že je predčasné premýšľať o jej umiestnení do ústavu. Oľge a Jánovi Roman o Hildinom stave klame, zámerne zhoršuje situáciu. Ján navštívi Hildu na psychiatrii a je frustrovaný z jej stavu z užívaných liekov. Roman sa stretne s právnikom, aby si poistil svoj plán s Hildou.

Po Paulinom a Michalovom rozchode si Gabriel začína robiť nádeje, že sa k nemu Paula vráti. Paula je vydesená jeho správaním a dá mu jasne najavo, že nad niečím takým vôbec neuvažuje.

Cilka s hrôzou zistí, že Vinco nebol od puberty u lekára. Vinco sa cíti byť zdravý ako rybička, napokon sa však nechá presvedčiť a rozhodne sa kvôli Cilke absolvovať túto nepríjemnú návštevu...

Sledujte v piatok, 24. februára, o 14.25!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie