Chlapi neplačú: 64. epizóda

Chlapi neplačú: 64. epizóda

Gejza, ktorý je tentoraz celkom triezvy, povie Michalovi nielen pravdu o Romanovi, ale aj ho nasmeruje k priamemu dôkazu.

Paula povie Gabrielovi áno. Celá rodina má z toho radosť, len Paula má v kútiku duše stále pochybnosti... Rozhodla sa správne?

Nore sa podarí presvedčiť Hildu, aby Michalovi neprezradila pravdu o skutočnom otcovstve jej dieťaťa. Hilda si síce nie je istá, či môže Nore veriť, že sa zmenila a ide jej naozaj len o dobro rodiny, ale rozhodne sa dať jej šancu.

Michal je spočiatku presvedčený, že Gejza len hádže špinu na Romana, lebo ho vyhodil z fabriky. Laci si však myslí, že všetko do seba zapadá a Michal začína nad celou vecou uvažovať. Navyše mu Gejza, ktorý je tentoraz celkom triezvy, povie nielen pravdu o Romanovi, ale aj ho nasmeruje k priamemu dôkazu. Pred Laciho dverami sa nečakane objaví Táňa. Správa sa, akoby sa nič nestalo - kým nezakročí šokovaná Anička!

Ján chce prekvapiť Oľgu na 40-te výročie svadby rubínovým prsteňom, no nepodarí sa mu.  Celú rodinu však čaká oveľa väčšie a šokujúcejšie prekvapenie...

Sledujte v stredu, 8. marca, o 12.15!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie