Chlapi neplačú: 63. epizóda

Chlapi neplačú: 63. epizóda
Zdroj: TV Markíza

Po stretnutí s Michalom je pre Paulu čoraz ťažšie presvedčiť samu seba, že musí zostať s Gabrielom. Ten jej však pripraví veľké romantické prekvapenie...

Hilda prezradí Michalovi, že Nora čaká dieťa s Romanom. On je však, nanešťastie, presvedčený, že Hilda nie je psychicky v poriadku, a tak sa snaží presvedčiť ju, že Norine dieťa je naozaj jeho. Nore odľahne, keď si uvedomí, že Michal neberie Hildu vážne. Michal je však zmätený, najmä keď vidí, že pri hre so Sebim je Hilda úplne pri zmysloch.

Gejza sa vyhráža Romanovi - ak mu nezaplatí sumu, ktorú žiada, udá ho na polícii za všetky činy, ktorých bol svedkom! Dohodne sa s ním, že po peniaze príde na druhý deň do firmy. Robotníci mu však na Romanov príkaz zakážu vstúpiť do fabriky. No Gejza sa tak ľahko nevzdá a rozhodne sa pomstiť.

Paula sa pokúša presvedčiť samu seba, že musí zostať s Gabrielom. A po tom, čo na prechádzke náhodne stretnú Michala, je to pre ňu čoraz ťažšie. Gabriel však Paule pripraví veľké romantické prekvapenie!

Vinco sa zdôverí Cilke, že mu Dodo kedysi v bani zachránil život a on mu za to zostal doživotným dlžníkom. Cilka je dojatá, súhlasí, aby sa k nim Dodo nasťahoval a urobí všetko preto, aby sa u nich cítil ako doma. Vinco však netuší, akú búdu si na seba našil...

Sledujte v utorok, 7. marca, o 12.15!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie