Chlapi neplačú: 62. epizóda

Chlapi neplačú: 62. epizóda
Zdroj: TV Markíza

Alžbeta je šťastná, že sa Paulin vzťah s Gabrielom uberá správnym smerom. Aj Paľko sa teší. Jedine Paula je v rozpakoch...

Ľubka nájde zraneného Kuba, ten jej vysvetlí, že v noci pristihol Gejzu pri krádeži dreva. Roman požiada Kuba, aby nikomu nehovoril, čo sa stalo a tváril sa, že išlo len o úraz pri práci. Robotníci však vedia, že Kuba má na svedomí Gejza. Roman sľúbi, že o Gejzu sa postará sám.

Po prvej spoločnej noci s Paulou je Gabriel v siedmom nebi. Alžbeta je šťastná, že sa Paulin vzťah s Gabrielom uberá správnym smerom. Aj Paľko sa teší, že s ním idú obaja ráno do školy. Sú ako ozajstná rodina. Jedine Paula je v rozpakoch. Rozhodla sa ohľadne Gabriela správne?

Michal s Norou a so Sebim si užívajú šťastné rodinné chvíľky. Nora je spokojná. Hilda jej však dá jasne najavo, že je pri zmysloch a vie, že dieťa, ktoré čaká... Je Romanovo.

Beáta pozve riaditeľa domov na kávu so zámerom prichystať Alžbete nečakané rande. Jediné, čo Alžbeta vie, je, že môže očakávať vzácneho hosťa. Ako však zareaguje na riaditeľa Malatinského?

Sledujte v pondelok, 6. marca, o 12.10!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie