Chlapi neplačú: 67. epizóda

Chlapi neplačú: 67. epizóda

Paula sa prizná Beáte, že Michala stále miluje! Náhodné stretnutie s ním v nej prehĺbi pochybnosti o svadbe s Gabrielom.

Oľga tlačí na Romana, aby jej pomohol s diabolským plánom pomsty a nechal fabriku ľahnúť popolom. Romanovi sa spočiatku tento plán nepozdáva, veď fabrika jej aj jeho dielo. A však po novom spore s Michalom a Jánom začne aj on zvažovať Oľginu stratégiu a nájde spôsob ako z nej vyťažiť čo najviac aj pre seba.

Paula sa prizná Beáte, že Michala stále miluje! Náhodné stretnutie s ním v nej prehĺbi pochybnosti o svadbe s Gabrielom. Rozhodne sa napokon Paula rozumom alebo srdcom?

Michal nevie, či môže Nore veriť, že dieťa je jeho. Zdôverí sa Jánovi so svojou dilemou. Má ponížiť Noru a trvať na teste otcovstva?

Lacimu sa nepodarí vysvetliť Aničke bozk s Táňou. Táňa naopak celú situáciu ešte zhorší a úprimne sa pred Aničkou poteší svojej výhre. Laci Táňu požiada, aby mu pomohla vzťah s Aničkou urovnať, no Táňa príde s vlastným, netradičným riešením, ktoré by malo uspokojiť všetky strany.

Nevraživosť medzi Rudom a Macekom rastie, navzájom súťažia o bývalé Gejzovo miesto. Roman však príde s rozhodnutím, ktoré ani jeden z nich nečakal.

Sledujte v pondelok, 13. marca, o 12.10!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie