Chlapi neplačú: 68. epizóda

Chlapi neplačú: 68. epizóda

Nora odmietne Romanovu ponuku, aby opustila Michala a žila s ním. Roman sa však nemieni vzdať a urobí všetko preto, aby si Noru získal!

Michal navrhne Jánovi, aby nechal Hildu znovu diagnostikovať. Vôbec sa mu totiž nezdá, že by sa správala ako blázon. Ján s ním súhlasí a vybaví Hilde stretnutie s ďalším odborníkom. Hilda je Jánovi vďačná a verí, že sa všetci konečne presvedčia o tom, že je psychicky aj mentálne úplne v poriadku.

Oľga pokračuje s Romanom v plánovaní ich spoločnej pomsty voči Michalovi a Jánovi. Roman sa stretne s advokátom Šátekom, aby mu overil zmluvy s poisťovňou pre prípadný požiar.

Nora odmietne Romanovu ponuku, aby opustila Michala a žila s ním. Roman sa však nemieni vzdať a urobí všetko preto, aby si Noru získal! Podarí sa mu presvedčiť ju, aby si teraz, keď konečne získala Michalovu dôveru, vybrala jeho?

Plány na prípravu svadby sú v plnom prúde. Gabriel má už pripravený zoznam hostí a Paula si šije svadobné šaty. Požiada Vinca, aby ju na obrade viedol k oltáru namiesto otca. Neráta však s tým, že jej city k Michalovi môžu opäť situáciu poriadne skomplikova..ť.

Sledujte v utorok, 14. marca, o 12.15!

V tVoyom svete si nájde film či seriál každá diváčka!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie