Chlapi neplačú: 71. epizóda

Chlapi neplačú: 71. epizóda

Podľa Beáty by ideálnym riešením Pauliných a Gabrielových konfliktov bolo zbaviť sa stresu, čo na nich doma dolieha a odísť na predsvadobnú cestu.

Roman si u Gejzu objedná podpálenie fabriky - fabrika musí ľahnúť popolom do posledného trámu, no požiar musí vyzerať ako nehoda! Gejza žiada na oplátku percentá z vyplatenej poistky. Roman to odmieta, no sľúbi mu pracovné miesto, len čo rozbehne svoj vlastný biznis.

Nora požiada Romana, aby trávil so Sebim viac času, nech si naňho začne pomaly zvykať. Roman vezme Sebiho hrať tenis, po rozhovore s ním však pochopí, že Sebi je na Michala fixovaný viac, ako predpokladal. Navrhne Nore plán, ako získať Sebiho na svoju stranu a poštvať ho proti Michalovi.

Paula s Gabrielom sú pohádaní. Rudo vytkne Paule, že sa ku Gabrielovi správa chladne. Podľa Beáty by ideálnym riešením ich konfliktov bolo zbaviť sa stresu, čo na nich doma dolieha a odísť na predsvadobnú cestu.

Alžbeta je so Sveťom na návšteve Vinca. Očakáva nejaký trapas a jej obava sa, nanešťastie, vyplní. Vinco - netušiac, ako zle znáša Sveťo alkohol -, totiž jej priateľa ponúkne domácou pálenkou a Sveťo sa tak neplánovane opije pod obraz boží!

Sledujte v piatok, 17. marca, o 12.15!

V tVoyom svete si nájde film či seriál každá diváčka!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie