Chlapi neplačú: 72. epizóda

Chlapi neplačú: 72. epizóda

Paula sa bojí tráviť čas v Michalovej spoločnosti, má strach z Gabrielovej prehnanej žiarlivosti. No žiarlivosť nie je to, čím tentoraz Gabriel Paulu šokuje.

Ján v poslednej chvíli stihne prísť do nemocnice a zruší zákaz resuscitovať. Lekárom sa podarí Hildu oživiť. Zostane však v kóme - a nik nevie, aké následky zástava srdca spôsobí...

Michal chce podporiť Jána a príde za Hildou do nemocnice. Tam sa náhodne stretne s Paulou a spoločne si zaspomínajú na obdobie, keď sa začal rodiť ich vzťah. Paula sa bojí tráviť čas v Michalovej spoločnosti, má strach z Gabrielovej prehnanej žiarlivosti. No žiarlivosť nie je to, čím tentoraz Gabriel Paulu šokuje.

Roman vezme svoje predsavzatie tráviť čas so Sebim vážne. Michal nevie poradiť Sebimu s matematickou úlohou do školy, a tak Roman prevezme túto povinnosť zaňho. S Norou sa nevedia dočkať, kedy sa ich plány na spoločný život vyplnia. Cestu im však môže skrížiť Oľga, ktorá začína tušiť, že medzi nimi niečo je.

Laci je prekvapený Aničkiným mafiánskym postojom ku Gejzovi. Neznesie, aby sa zaňho mstila špinavými praktikami vlastnými jej otcovi a Gejzu sa zastane. Aničke dá jasne najavo, že vedľa seba chce mať nežnú ženu, a nie nebezpečnú mafiánku!

Sledujte v pondelok, 20. marca, o 12.10!

V tVoyom svete si nájde film či seriál každá diváčka!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie