Chlapi neplačú II.: 22. epizóda

Chlapi neplačú II.: 22. epizóda
Zdroj: TV Markíza

Boris na Michala silne zapôsobí, začne mu dôverovať. Netuší, že Boris je len súčasťou Norinho plánu, ako vytunelovať fabriku!

Paula sa neprizná Michalovi, čo sa dozvedela od Hildy o Romanovi. Namiesto toho sa snaží urýchliť sťahovanie do ich spoločného domu.

Oľga požiada Romana, aby ju v prípade núdzového úteku z republiky vzal so sebou. Roman však žiadny útek v najbližšej dobe neplánuje. Nevie, že zdanlivo pokojná situácia môže znamenať len ticho pred búrkou.

Michal zavolá Borisa na pivo. Boris naňho silne zapôsobí a Michal mu začne dôverovať. Netuší, že Boris je len súčasťou Norinho plánu, ako vytunelovať fabriku!

Paľko sa zo Sebiho mobilu bezúspešne pokúsi dovolať Viktorovi. V strachu o otca prezradí mame, že Viktor sa pri rozlúčke rozplakal. Paula začne mať vážne obavy, že Viktor Paľka znova sklame a už sa nevráti.

Táňa chce za každú cenu zabrániť Vojtovi a Hansimu pokračovať v ich poľovníckej záľube. Kubo ju presvedčí, aby to s nimi vyskúšala najskôr po dobrom. Jej snaha pozitívne motivovať Hansiho k ochrane prírody však zostane bez výsledku a Táňa vie, že musí pritvrdiť.

Sledujte v utorok, 9. mája, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý príbeh Splnený sen - v sobotu, 13. mája, o 20.30, na Doma!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie