Chlapi neplačú II.: 26. epizóda

Chlapi neplačú II.: 26. epizóda

Paula má výčitky svedomia, že povedala Jánovi pravdu o Romanovi, a tým spôsobila jeho infarkt. Prosí Michala, aby jej odpustil...

Ján dostane infarkt, prevezú ho do nemocnice. No hoci operácia prebehne úspešne, Ján sa nepreberie z narkózy... Paula má výčitky svedomia, že mu povedala pravdu o Romanovi, a tým spôsobila jeho infarkt. Prosí Michala, aby jej odpustil, no Michal s ňou nie je ochotný komunikovať. Oľga jej situáciu len zhorší - dá jej jasne najavo, že v dome Pollnerovcov viac nie je vítaná.

Roman stihne utiecť tesne pred príchodom polície. Zorba po ňom pátra u Pollnerovcov aj vo firme, no zdá sa, že bezvýsledne, Roman po sebe nezanechal žiadnu stopu. Oľga vyčíta Nore, že za všetko môže ona. No keď sa dozvie, že to Nora varovala Romana pred políciou a pomohla mu tak vyhnúť sa väzeniu, prehodnotí svoj postoj k nej a vyjadrí jej vďaku.

Sveťo zníži Sebimu známku zo správania a podmienečne ho vyhodí zo školy. Ako zareaguje Alžbeta?

Pilčíci sú odhodlaní urobiť všetko, aby sa mohli vrátiť späť do lesa. No ani Vojtov humor im nepomôže získať si Cilku na svoju stranu. Práve naopak, znepriatelia si aj druhú vedúcu. Heňa si síce vychutnáva víťazstvo, ale čoskoro aj jej dôjde, že nepohoršila len pilčíkom, ale aj sebe.

Sledujte v pondelok, 15. mája, o 12.15!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu Smiem prosiť? - v sobotu, 20. mája, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie