Chlapi neplačú II.: 37. epizóda

Chlapi neplačú II.: 37. epizóda

Michal odpustí Paule, že povedala Jánovi pravdu o Romanovi a ospravedlní sa za svoje správanie. Vyzná jej lásku a požiada ju, aby mu dala ešte šancu...

Nora požiada Zorbu, aby sa vzdal Romanovho prípadu. Zorba, aj keď uveril Nore, že má oňho skutočne záujem, jej dá jasne najavo, že Romanov prípad dotiahne do konca za každých okolností.

Michal sa uzmieri s Paulou. Odpustí jej, že povedala Jánovi pravdu o Romanovi a ospravedlní sa za svoje správanie. Vyzná jej lásku a požiada ju, aby mu dala ešte šancu...

Aj keď Paula pochváli Viktora za to, akým sa stal vzorným otcom, Viktorovi to nestačí. Žiarli na Michala a rozhodne sa s tým niečo podniknúť.

Biba sa opäť nedozvie pravdu o Borisovi a Erike. Erika sa pokúsi získať si Borisa, ale Boris svoju hru na dve strany nemieni ukončiť. Keď o niečo neskôr Erika stretne Borisa a Bibu v parku, zabolí ju, keď uvidí, ako zamilovane sa Boris k Bibe správa. Rozhodne sa situáciu riešiť radikálnejšie ako doteraz.

Ján si uvedomí, že prekročil hranicu priateľstva medzi ním a Cilkou a tým ohrozil ich dlhoročný kamarátsky vzťah. Cilka mu dá zdvorilo najavo, že potrebuje od neho odstup.

Sledujte v utorok, 30. mája, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý príbeh Zázraky z neba - v sobotu, 3. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie