Chlapi neplačú II.: 48. epizóda

Chlapi neplačú II.: 48. epizóda

Paula verí, že keď sa s Michalom osobne porozpráva, všetko sa vysvetlí a dá do poriadku. Michal je však príliš zranený...

Zorba neverí Michalovi, že sa mu Jevgenij vyhrážal Romanovou smrťou. Myslí si, že Michal má niečo dočinenia s ukrajinskou mafiou a rozhodne sa zistiť nové informácie od Nory. Nora je zdesená, no vie, že Michal nemôže mať s drogovou mafiou nič spoločné. Použije to však proti nemu, aby mohla získať Sebiho čo najskôr do opatery.

Paulu Viktorovo vyznanie poriadne zaskočilo. Aj keď k nemu necíti to, čo on k nej, uvedomí si, že oňho nechce prísť a dá mu to jasne na javo. Viktor sa teší, že jeho plán rozbiť Paulin a Michalov vzťah začína byť reálny.

Paule Michal chýba a verí, že keď sa s ním osobne ešte raz porozpráva, všetko sa vysvetlí a dá do poriadku. Michal je však zranený tým, že mu prestala veriť a odmietne ju veľmi krutým spôsobom.

Rudo nedokáže Oľgu sklamať a priznať sa, že nezohnal žiadnu gazdinú. Preto ju radšej oklame a prisľúbi jej, že gazdiná nastúpi hneď nasledujúce ráno. Pokúsi sa prehovoriť Alžbetu, aby miesto zobrala, no tá ho rázne odmietne...

Beáta nájde v Táni spriaznenú dušu. Táňa je konečne niekto, kto s ňou nielen súhlasí v alternatívnom pôrode, ale dokonca sa jej rozhodne aj pomôcť.

Sledujte v stredu, 14. júna, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu S láskou, Rosie - v sobotu, 17. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie