Chlapi neplačú II.: 50. epizóda

Chlapi neplačú II.: 50. epizóda

Paula sa pokúsi Paľkovi vyhovoriť, že medzi ňou a Viktorom niečo je. Paľko si napriek tomu myslí svoje. Viktor situáciu využije...

Po stretnutí s Gejzom si začína Zorba uvedomovať, že na Michalovom prípade naozaj niečo nesedí.

Paula sa pokúsi Paľkovi vyhovoriť, že medzi ňou a Viktorom niečo je. Paľko si napriek tomu myslí svoje. Viktor situáciu využije a ešte viac ho v jeho presvedčení utvrdí.

Paula nedokáže zostať vyležať horúčku v posteli, musí ísť skontrolovať butik. Pristihne Bibu s Erikou pri hádke pred zákazníčkou. Uvedomí si, že sa na ne nemôže spoľahnúť a rozhodne sa zostať v práci aj napriek zlému zdravotnému stavu. To jej však neprinesie nič dobré.

Boris sa rozhodne zoznámiť Sebiho so starými rodičmi, no Nora mu to nekompromisne zakáže. Boris bez jej súhlasu nemôže Sebiho zobrať mimo mesto, no Ján vymyslí spôsob, ako stretnutie zrealizovať tak, aby im to Nora nemohla prekaziť.

Ľubka s Macekom vymyslia plán, ako dať Kuba s Táňou dokopy. Nalákajú ich do jednej izby a zamknú ich, kým si úprimne nevyznajú, čo k sebe cítia. Ale Táňa je zaťatá a z pôvodného plánu sa stane bitka, kto z koho.

Sledujte v piatok, 16. júna, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu S láskou, Rosie - v sobotu, 17. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie