Chlapi neplačú II.: 53. epizóda

Chlapi neplačú II.: 53. epizóda

Paľko sa nemôže dočkať, Viktor mu sľúbi, že ho vezme vo Viedni do ZOO. Objaví sa však Jevgenij - prišiel čas splatiť dlh!

Michal sa pokúsi Kláru taktne odmietnuť a ona svoje zvádzanie obráti na žart. Je však evidentné, že má o Michala záujem a vo svojom úsilí získať ho len tak ľahko nepoľaví. Michal síce na Paulu ešte nezabudol, no Klárin záujem mu lichotí, a tak po dlhom čase aspoň na chvíľu zabudne na svoje trápenia.

Zorba naznačí Michalovi, že v prípade je podozrivý tiež Boris. Michal sa bývalého švagra zastane, ale Zorba vie svoje. No Michal mu nevedomky vnukne myšlienku na ďalší krok vo vyšetrovaní.

Paula s Viktorom naplánujú pre Paľka spoločný rodinný výlet do Viedne. Paľko sa nemôže dočkať, Viktor mu sľúbi, že ho vezme vo Viedni do ZOO. Objaví sa však Jevgenij a pripomenie mu, že prišiel čas, aby splatil svoj dlh. Viktor dostane úlohu, ktorú nemôže odmietnuť. Čaká naňho zásielka drog v Thajsku, ktorú bude musieť pre Jevgenija prepašovať!

Táňa sa Kubovi priznala, že sa vrátila kvôli nemu. Kubo sa konečne rozhýbe a pobozká ju, no Táňa spanikári a ujde. Kuba táto situácia len presvedčí o tom, že na Táňu nemá nervy a rozhodne sa s ňou definitívne skončiť...

Sledujte v stredu, 21. júna, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani oscarovú drámu Philadephia - v sobotu, 24. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie