Chlapi neplačú II.: 54. epizóda

Chlapi neplačú II.: 54. epizóda

Paula sa bojí, aby Boris znovu neublížil Bibe. Rozhodne sa preto od Michala zistiť, čo je jeho bývalý švagor vlastne zač.

Viktora dobehne vlastná lož, Paula s ním totiž do Prahy pošle Paľka. Keďže Praha je len zásterka cesty do Thajska, Viktor musí vymyslieť niečo, kvôli čomu s ním Paľko nebude môcť ísť. Milan mu nevedomky poradí krutý a riskantný spôsob, ako zariadiť, aby Paľko musel zostať doma...

Boris sa Zorbovi prizná a očakáva zatknutie. Ten ho však prekvapí ponukou, ako sa vyhnúť väzeniu. Prisľúbi mu beztrestnosť za spoluprácu s políciou. Ak Boris na ponuku pristúpi, bude musieť potopiť vlastnú sestru!

Paula sa bojí, aby Boris znovu neublížil Bibe. Rozhodne sa preto od Michala zistiť, čo je jeho bývalý švagor vlastne zač. No dá mu pri tom jasne najavo, že stretnutie je čisto priateľské - a Michalovi až teraz dôjde, že vo vzťahu s Paulou urobil chyby, ktoré sa asi už nikdy nebudú dať napraviť. V jeho živote je však nová žena, ktorá sa usilovne snaží ho získať... Klára.

Ľubka poradí Táni, ako získať Kuba. Táňa sa pokúsi riadiť jej slovami a stať sa úplne normálnou babou. Ako na to zareaguje Kubo?

Sledujte vo štvrtok, 22. júna, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani oscarovú drámu Philadephia - v sobotu, 24. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie