Chlapi neplačú III.: 7. epizóda

Chlapi neplačú III.: 7. epizóda

Sebi kvôli mame navštívi Romana, ten sa k nemu však zachová ako blázon a nielen Sebi, ale aj Oľga zostane z jeho správania zhrozená.

Vlado odporučí Jánovi pre Romana agentúru, ktorá zabezpečuje rehabilitácie. Oľga sa manželovi pokúsi odhovoriť ho od toho, aby ich kontaktoval, no márne.

Paula sa rozhodne požiadať o výpomoc pri veľkej zákazke Mokráňa. Ten ju najskôr poníži, no keď pochopí, že Paula má preňho zákazku, prehodnotí svoj postoj k nej. Beáta nedokáže pochopiť, ako môže Paula robiť obchod s takým človekom, a tak sa návšteva, na ktorej chce požiadať sestru, aby sa stala Rudkovou krstnou mamou, zmení na veľkú hádku...

Nora presvedčí Sebiho, aby jej zistil, ako je na tom Roman. Sebimu to nie je práve po vôli, no pre mamu to urobí a Romana navštívi. Ten sa k nemu však zachová ako blázon a nielen Sebi, ale aj Oľga zostane z jeho správania zhrozená.

Cilka s Vincom naďalej predstierajú krízu vo vzťahu, aby tým donútili robotníkov viac zaberať v práci. Robotníci uveria, že hrozbu ich rozchodu majú na svedomí oni. Ako dlho Cilke s Vincom vydrží toto divadielko?

Sledujte v utorok, 29. augusta, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Dívka na koštěti - v nedeľu, 3. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie