Chlapi neplačú III.: 12. epizóda

Chlapi neplačú III.: 12. epizóda

Nora Viktora prekvapí, keď mu navrhne priateľstvo s benefitmi, ktoré by nezväzovalo ani jedného z nich!

Oľga Jánovi prezradí, že Vlado bol kedysi viac než jej priateľ. Zdôverí sa mu so svojimi obavami, že ju Vlado chce získať späť, Ján ju však vysmeje. S Vladom sa ešte viac zblížia, najmä po tom, čo mu Vlado prezradí, že je vážne chorý.

Roman to tentoraz v hádke so Zuzanou naozaj preženie. Dotknutá preto zruší hodinu a odchádza skôr. Roman chce v cvičení pokračovať, no ona trvá na tom, že sa jej musí ospravedlniť.

Viktor vysvetlí Nore, prečo jej pokus o kontakt ignoroval - nechce riešiť komplikácie, ktoré by im prípadný vzťah mohol priniesť. Nora mu však navrhne priateľstvo s benefitmi, ktoré by nezväzovalo ani jedného z nich. Ako príjme Viktor Norinu predstavu o pokračovaní ich „vzťahu“?

Paľko využíva každú príležitosť byť s otcom. Michal na Viktora žiarli, no vie, že mu nemôže brániť stretávať sa s ním. Paula by chcela, aby sa Michal s Viktorom začali rešpektovať, napätie ktoré medzi nimi je, nerobí dobre najmä Paľkovi.

Biba opustí Borisa a dočasne sa nasťahuje do Paulinho ateliéru. Boris príde za ňou a pokúsi sa ju presvedčiť, aby sa k nemu vrátila...

Sledujte v utorok, 5. septembra, o 12.50!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Ako ukradnúť nevestu - v nedeľu, 10. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie