Chlapi neplačú III.: 18. epizóda

Chlapi neplačú III.: 18. epizóda

Oľga zmení taktiku - hrá na Vlada, že s ním chce odísť, potrebuje len čas, aby na to pripravila rodinu. Vlado jej uverí...

Michal odmietne zamestnať drzého a arogantného Igora. On sa však nevzdáva a nechá mu svoje návrhy. Paula si ich zmýli s Michalovými a nič netušiac ich pochváli. Michal bude musieť uznať, že Igor má talent a prehodnotiť svoj prístup k nemu.

Kým si Paľko neopraví známky v škole, Paula mu zakáže tráviť čas s Viktorom. Paľko sa urazí na celý svet a jeho trucovanie nedokážu zlomiť ani Paula, ani Alžbeta. Viktor sa k celej situácii postaví výchovne a pred Paľkom sa Pauly zastane.

Oľga zmení taktiku - hrá na Vlada, že s ním chce odísť, potrebuje len čas, aby na to pripravila rodinu. Vlado jej uverí a trávi svoj čas naďalej spolu s ňou a s Jánom. Tento raz sa k nim však prekvapivo pripojí aj Roman.

Zuzana sa Romana opýta na Belize. No jeho zmienka o ňome natoľko podráždi, že odmietne pokračovať v cvičení. Až keď sa upokojí, rozpovie Zuzane o svojom živote tam. Odkrytie tajomstva ho so Zuzanou zblíži viac, než by čakal...

Sledujte v stredu, 13. septembra, o 13.00!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Život je raz taký - v nedeľu, 17. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie