Chlapi neplačú III.: 21. epizóda

Chlapi neplačú III.: 21. epizóda

Vlado presvedčí Romana, aby si s Jánom zahrali partičku pokru. Pritom si všimne, že Roman má problém, ktorý Ján s Oľgou prehliadli...

Po spoločne strávenej noci dá Zuzana Romanovi jasne najavo, že vzťah nehľadá. Zhodnú sa však, že rehabilitácia môže pokračovať. Ján ju stretne pri odchode z domu a hneď pochopí, čo tak skoro ráno v ich dome robí. Zuzana sa tak ocitne v nepríjemnej situácii - už aj Ján vie, že prekročila profesionálnu hranicu...

Vlado chce Romana ako svojho potenciálneho syna lepšie spoznať. Presvedčí ho, aby si spolu s Jánom v trojici zahrali partičku pokru. A pritom si všimne, že Roman má problém, ktorý Ján s Oľgou prehliadli.

Beáta a Paula sú odhodlané urobiť všetko, aby Mokráňa zastavili. Beáta kontaktuje šičku, ktorú Mokráň vyhodil a pokúsi sa ju presvedčiť, aby sa k nim pridala. Paula sa rozhodne do prípadu zapojiť Zorbu.

Vinco nahlási krádeže oboch snubných prsteňov na polícii. No pretože zlodejom jedného z prsteňov je holub, polícii je Vinco aj so svojím príbehom len na smiech. Vinco je zúfalý - požiadať Cilku o ruku je ťažšie, než si myslel. Ľubka ho však povzbudí a Vinco sa rozhodne pre tretí pokus.

Sledujte v pondelok, 18. septembra, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Chyť ma, ak to dokážeš - v nedeľu, 24. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie