Chlapi neplačú III.: 23. epizóda

Chlapi neplačú III.: 23. epizóda

Alžbeta Vincovi pripomenie, že rozvod s Lindinou mamou síce plánovali, ale nedotiahli. Poradí mu, aby čo najskôr povedal Cilke pravdu...

Zuzana zostane na noc s Romanom, aby mu pomohla v boji so závislosťou. Tenn sa jej po zúfalej prebdenej noci otvorí a pokúsi sa jej vysvetliť, prečo stroskotal jeho vzťah s Norou.

Nora je v šoku zo správy, ktorú jej Boris priniesol. Otcova smrť ju zasiahne viac, ako by čakala. Pokúsi sa nájsť oporu u Romana, no narazí uňho na Zuzanu...

Keďže Viktor nezdvihne Paule telefón, Michal sa rozhodne ísť skontrolovať, či je všetko v poriadku. Viktora a Paľka však nenájde ani u Viktora doma, ani v cestovke.  Paule sa tým len potvrdí, že jej obavy sú opodstatnené. Pomoc pri hľadaní Paľka ponúkne paradoxne práve Igor, ktorého Michal len nedávno vyhodil z fabriky.

Alžbeta Vincovi pripomenie, že rozvod s Lindinou mamou síce plánovali, ale nedotiahli do konca. Poradí mu, aby čo najskôr povedal Cilke pravdu. Vinco sa však rozhodne, že bude lepšie, keď Cilke nič nepovie a pokúsi sa to vyriešiť v tajnosti.

Sledujte v stredu, 20. septembra, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Chyť ma, ak to dokážeš - v nedeľu, 24. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie