Chlapi neplačú III.: 26. epizóda

Chlapi neplačú III.: 26. epizóda

Vlado sa dozvie, že Roman nie je jeho syn. Rozzúri sa a prisľúbi Oľge krutú pomstu. Zatlačí na Fishera, aby urýchlil ich plán!

Viktor nesplatí Michalovi z pôžičky ani cent. Michala to môže hnevať akokoľvek, keďže s Viktorom nepodpísal žiadnu zmluvu, nemôže s tým nič urobiť. Problémy s Viktorom napokon spôsobia nepeknú hádku medzi Paulou a Michalom.

Sebiho mrzí, že babka s mamou spolu dobre nevychádzajú. Poprosí Jolanu, aby sa s Norou udobrila. Jolana neverí, že by sa Nora ešte mohla zmeniť, ale Biba s Borisom sa jej zastanú a pokúsia sa ju presvedčiť, aby dala Nore ešte jednu šancu.

Vlado sa dozvie, že Roman nie je jeho syn. Rozzúri sa a prisľúbi Oľge krutú pomstu. Zatlačí na Fishera, aby urýchlil ich plán a položil fabriku na kolená čo najskôr.

Oľga sa Romanovi prizná, že Vlada oklamala, že je jeho otec. Romana to rozčúli a vykričí mame, že je nebezpečnejšia pre rodinu ako samotný Vlado. Oľga sa však nevzdá a pokúsi sa syna presvedčiť, aby jej pomohol a postavil sa proti Vladovi.

Rudo dostane od Pollnerovcov odmenu - voľný vstup pre dvoch do areálu VIP klubu. Podarí sa Rudovi a Beáte pri dvoch malých deťoch ukradnúť si chvíľu pre seba, aby sa mohli nechať rozmaznávať v luxusnom milionárskom prostredí?

Sledujte v pondelok, 25. septembra, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani skvelý film Tanec je môj život - v nedeľu, 1. októbra, o 21.35, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie