Chlapi neplačú III.: 32. epizóda

Chlapi neplačú III.: 32. epizóda

Roman omylom vypije jed, ktorý bol určený pre Vlada. Odvezú ho do nemocnice - síce živého, no od smrti ho delí len krok...

Paula si vezme k srdcu Paľkove slová o tom, že naňho nemá čas. Odmietne dôležitú zákazníčku a pred prácou uprednostní spoločný čas so synom. Paľko je nadšený, s mamou sa im podarí vynahradiť si, čo v poslednom čase zameškali.

Roman omylom vypije jed, ktorý bol určený pre Vlada. Účinky sa objavia okamžite a Roman skolabuje. Oľga je v panike, bojí sa, že si zabila vlastného syna. Romana odvezú do nemocnice - síce živého, no od smrti ho delí len krok. A pretože nikto okrem Oľgy netuší, čo jeho stav spôsobilo, lekári mu nevedia pomôcť...

Šátek poverí Borisa špinavou robotou. Biba by chcela tráviť viac času s ním, ako s jeho mamou, no Boris na ňu kvôli novému klientovi nemá čas. Biba mu chce pomôcť aspoň tým, že mu urobí poriadok na pracovnom stole. Medzi Borisovými vecami objaví niečo, čo ju šokuje.

Zuzanu pohorší Igorova trúfalosť, s ktorou ju nečakane pobozkal a poháda sa s ním. Igor si uvedomí, že to prehnal a požiada Zuzanu o poslednú šancu.

Sledujte v utorok, 3. októbra, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani romantický film: After: Bozk - v nedeľu, 8. októbra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie