Chlapi neplačú III.: 39. epizóda

Chlapi neplačú III.: 39. epizóda

Nora sa prizná Romanovi, že ju Vlado vydiera. Strach o syna je silnejší než lojalita k rodine a fabrike...

Hlasovanie akcionárov dopadne nečakane - hoci Nora Romanovi sľúbila, že bude stáť na jeho strane, Vlado ju vydieraním a hrozbou, že môže ublížiť Sebimu, prinúti, aby zahlasovala tak, ako to chce on. Teda za Michala! Michal cíti satisfakciu voči bratovi, no je to len chvíľková nádej. Roman totiž konečne pochopí, že Vlado s nimi hrá svoju vlastnú nebezpečnú hru, na ktorú používa aj Noru.

Nora sa prizná Romanovi, že ju Vlado vydiera. Strach o syna je silnejší než lojalita k rodine a fabrike... Dokáže Roman presvedčiť Noru, že mu musí dôverovať? Dokáže zastaviť Vladove podlé plány?

Ak chce Paula zabezpečiť nové objednávky, musí opäť požiadať o výpomoc Mokráňa. No ďalšia spolupráca s bezcharakterným majiteľom krajčírskych dielní sa jej bridí. Je ochotná urobiť čokoľvek, aby našla iné riešenie.

Zuzana cíti, že Roman sa jej vzďaľuje. Je to len tým, že má problémy so situáciou v podniku? Alebo je pre Romana len náplasťou za stratenú Noru?

Cilka odpustí Vincovi všetky jeho resty a chce s ním zostať v dobrom aj v zlom. Ich šťastie však narúša Gabika, ktorá nie je ochotná vysťahovať sa z Vincovho domu skôr, než jej nevyplatí jej podiel.

Sledujte vo štvrtok, 12. októbra, o 12.35!

Nenechajte si ujsť ani romantický film: After: Sľub - v nedeľu, 15. októbra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie