Dominika Kavaschová: Zo sivej myšky seriálová hviezda!

Dominika Kavaschová: Zo sivej myšky seriálová hviezda!

A darí sa jej aj na doskách, ktoré znamenajú svet!

Herečku Dominiku Kavaschovú televízni diváci spoznali vďaka úlohe mladej slobodnej mamičky Pauly. Do cesty sa jej osudovo zaplietol boháč Michal a ich osudy sa už nerozdelili. Postava v seriáli Chlapi neplačú Dominike priniesla množstvo fanúšikov, z ktorých sa dnes veľmi teší.

Pozrite si aj: Ako sa bozkáva Maštalír? Kavaschová nám to prezradila!

Mladá a nenápadná herečka sa zhostila svojej úlohy výborne a s malým hereckým kolegom Marcelkom Chlpíkom si sadli. Dominika v seriáli spočiatku nosila nenápadné oblečenie a príliš sa nelíčila.
Postupom času sa jej postave začalo dariť ako v pracovnej oblasti, tak aj v súkromí. Všetko odštartovala svadba s Michalom a presťahovanie sa do luxusnej vily, ktorú pre ňu postavil.

Paula žne úspechy aj v butiku. Jej najnovšia kolekcia sa vypredala ako teplé rožky. Sama sa začala modernejšie obliekať a dbá na svoj výzor. Ako majiteľka butiku s módnou kolekciou predsa musí byť in.
Podobne ako Paula, úspechy žne aj Dominika. Nedávno sa stala riadnou členkou Slovenského národného divadla a môžete ju vídať vo viacerých predstaveniach. Najnovším je hra Polnočná omša. "Je to síce len malá postava, no častokrát som ostávala do konca skúšok, lebo som chcela vidieť ostatných kolegov, ako to zahrali," prezradila herečka.

Pozrite si aj: Dominika Kavaschová: Talent tejto sezóny


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie