Chlapi neplačú III.: 62. epizóda

Chlapi neplačú III.: 62. epizóda

Paula musí vymyslieť, ako šičkám pomôcť, aby neprišli o prácu. Nora Michalovi prezradí, že Klára s Viktorom sú spojenci. Roman navštívi Vladovu dcéru Renátu Zelenskú.

Borisovi sa podarilo vypátrať Vladovu dcéru Renátu, adoptovanú slušnou, ale chudobnou rodinou. Nora sa bojí, že stretnutie s ňou by mohlo byť príliš riskantné, no Roman je odhodlaný ju navštíviť čo najskôr.

Michal má po Sebiho upozornení podozrenie, že sa Viktor chystá Paľka uniesť. Rozhodne sa Paulu z toho zatiaľ vynechať, aspoň pokiaľ nezistí o Viktorových plánoch viac. Nora ho navedie na správnu stopu, pošle ho s jeho otázkami za Klárou.

Paula sa pokúsi upokojiť šičky a sľúbi im, že sa postará o to, aby neprišli o prácu. Beáta si nevie predstaviť, ako by im mohla Paula pomôcť a pripomenie jej, že za šičky nemusí mať zodpovednosť. Paula sa však nevzdá a vymyslí riešenie, ktoré by mohlo šičkám pomôcť aspoň dočasne.

Vinco odmieta uveriť, že by obraz, ktorý zdedil po otcovi, mohol mať takú vysokú cenu. Vojtovi to nedá pokoj a rozhodne začať po pôvode obrazu pátrať.

Sledujte v utorok, 14. novembra, o 12.35!

Nenechajte si ujsť ani vianočnú romantickú komédiu Vianoce s pánom Darcym - v nedeľu, 19. novembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie