Chlapi neplačú IV.: 9. epizóda

Chlapi neplačú IV.: 9. epizóda

Šátek pohrozí pilčíkom, že ak budú ďalej ťažiť v lese, ktorý už Pollnerovcom nepatrí, dopustia sa závažného trestného činu.

Oľga je psychicky na dne a je odhodlaná sa k svojmu činu priznať. Roman hľadá spôsob, ako jej v tom zabrániť, no ona sa jeho návrhu zúfalo bráni. Roman sa musí rozhodnúť, čo nechá mamu vyhlásiť za nesvojprávnu, aj keď jej tým ublíži...

Paula s Michalom prežívajú šťastné a harmonické obdobie. Michal by pre Paulu urobil čokoľvek, len aby si trochu oddýchla. Hoci aj proti jej vôli. Vymyslí preto malý úskok. No to, čo má Paule priniesť chvíle pohody a oddychu sa skončí tak, ako nepredpokladal.

Šátek pohrozí pilčíkom, že ak budú ďalej ťažiť v lese, ktorý už Pollnerovcom nepatrí, dopustia sa závažného trestného činu. Roman ale Vincovi prikáže, aby Šátekov zákaz obišli a ťažili drevo hlbšie v lese, kde nebudú na očiach. Vinco váha - poslúchnuť svojho nadriadeného a vystaviť seba aj pilčíkov trestnému stíhaniu, alebo riskovať, že on aj jeho chlapi prídu o prácu?

Zuzana sa snaží bojovať o svoju lásku, no je tu Katka a ani pre Zuzku, ani pre Igora nie je jednoduché ju len tak vypustiť zo života...

Sledujte vo štvrtok, 7. decembra, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani vianočnú romantickú komédiu Zasnežená láska - v nedeľu, 10. decembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie