Chlapi neplačú IV.: 11. epizóda

Chlapi neplačú IV.: 11. epizóda

Roman dá Borisovi šancu - za sľúbený podiel môže odísť kamsi, kde viac nebude nikomu na očiach. Ak to ale odmietne...

Psychicky labilná Oľga je presvedčená, že ju Ján potrebuje. Roman ani Nora ju nedokážu ustriehnuť, Oľga sa nečakane zjaví u Jána. Ján zostane ochromený, keď vidí, v akom je Oľga zlom psychickom stave, no odpustiť jej nedokáže.

Juraj navediel Sebiho na nový adrenalínový šport - krádež v značkovom obchode. Sebi nedokáže odolať jeho nahováraniu a napokon v obchode ukradne drahú mikinu. Juraj sa smeje z jeho výčitiek svedomia - Sebi predsa sám videl, aké to bolo jednoduché. Ale skutočne sa na krádež nepríde?

Roman hľadá spôsob, ako sa Borisa zbaviť. Nora má o brata strach. Vie, že keď sa Roman cíti ohrozený, nezastaví sa pred ničím. Prosí ho, aby Borisovi neubližoval, a tak mu Roman dá ešte šancu - za sľúbený podiel môže odísť kamsi, kde viac nebude nikomu na očiach. Ak to ale odmietne, Roman je rozhodnutý prikročiť k radikálnejšiemu riešeniu!

Vinco má nápad, ako zabrániť manipulatívnej Gabike v zneužití dôverčivosti obyvateľov dediny . pokúsi sa nahovoriť Cilku, aby sa postavila Gabike ako protikandidátka.

Sledujte v pondelok, 11. decembra, o 13.00!

Nenechajte si ujsť ani vianočnú romantickú komédiu Popoluška zo supermarketu - v nedeľu, 17. decembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie