Chlapi neplačú IV.: 40. epizóda

Chlapi neplačú IV.: 40. epizóda

Podľa Romana úspešní ľudia sú tí, ktorí si vedia pravidlá prispôsobiť pre seba. A Sebi sa rozhodne začať sa podľa toho aj správať!

Katka si chce za každú cenu Igora k sebe pripútať. Oklame ho, že testy nedopadli dobre. Igor, aby sa postaral o Katku s dieťaťom, zruší rande so Zuzanou, ale ich vzťah ukončiť nemieni. Zuzana sa bude musieť rozhodnúť, či dá prednosť spoločnému pobytu s kolegami na chate, na ktorý sa už predtým sľúbila, alebo Igorovi.

Gabika sa snaží zapôsobiť na Paľka, ale nepodarí sa jej to. Paľko si ju pamätá ako zvláštnu tetu od Vinca a pre Jána si predstavoval niekoho iného...

Ján sa pokúsi dohovoriť Sebimu, no ten mu síce na všetko prikývne, ale v skutočnosti si aj tak urobí po svojom. Roman synovca len utvrdí v jeho novom životnom postoji - prehovorí mu do duše, že úspešní ľudia sú tí, ktorí si vedia pravidlá prispôsobiť pre seba. A Sebi sa rozhodne začať sa podľa toho aj správať!

Nora, frustrovaná zo vzťahu s Romanom, narazí náhodne v klube na Fischera. Chvíľa pokoja v jeho spoločnosti jej urobí dobre. Fischer využije šancu a pozve Noru na večeru do blízkeho hotela.

Sledujte v piatok, 26. januára, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani triler Úkryt s Jodie Foster, Kristen Stewart a Jaredom Letom - v sobotu, 27. januára, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie