Na ulici nenápadná, pred objektívom sexi kosť! To je Petra Vajdová!

Na ulici nenápadná, pred objektívom sexi kosť! To je Petra Vajdová!

Herečke to nesmierne seklo...

Herečka Petra Vajdová je sexi kosť. Dokázala to aj na nedávnom fotení, kde vyzerala naozaj úžasne. Pred objektív fotoaparátu sa postavila skvele upravená v žltých šatách, ktoré jej mimoriadne sadli. Jej postava zákeráčky Nory si potrpí na drahé a kvalitné oblečenie a vždy žiari v dokonalom make-upe. Petra preto na pľac seriálu Chlapi neplačú vždy prichádza nenalíčená. "Všade kam prídem, zo mňa niečo urobia, takže v súkromí sa príliš nelíčim," prezradila nám herečka, ktorá na nakrúcanie najradšej vyrazí v teplákoch.Neprehliadnite: Vieme, pri čom sa Petra Vajdová dokáže vyšantiť!

Aj keď vo voľnom čase venuje šminkám malú pozornosť, módne trendy si ujsť nenechá. "Listujem si módne časopisy a sledujem, čo majú herečky oblečené." A čo by si Petra na seba nikdy neobliekla?


Všetko o najnovších epizódach seriálu sa dozviete TU

Mimoriadne obľúbený seriál z dielne televízie Markíza sa blíži do finále. Diváci si tak svojich hrdinov užijú na obrazovke ešte pár mesiacov. Záver poslednej série bude veľkolepý: Seriál Chlapi neplačú sa blíži do finále!

Petra má o mužovi svojho života jasnú predstavu: Seriálová Nora na mužov šťastie nemá. Po kom v skutočnosti túži Petra Vajdová?


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie