Gregorová sa vrátila k mladšiemu milencovi, prišla o syna aj o dcéru

Gregorová sa vrátila k mladšiemu milencovi, prišla o syna aj o dcéru

Jej návrat ku Koptíkovi jej deti neodpustili.

Keď si takmer pred dvomi rokmi našla herečka Hana Gregorová výrazne mladšieho partnera, vtedy to jej deti Ondřej a Rola brali ešte celkom dobre. Prečo by mala ostať ich mama sama? Ale po tom, čo Gregorovej Ondřej Koptík naubližoval a verejne ju v médiách ponižoval zverejňovaním intímnych záležitostí o ich vzťahu, sa herečkine deti od tohto dovtedy neznámeho muža úplne dištancovali.

Spočiatku tak urobila aj samotná Hana Gregorová, ale pred pár týždňami prišiel veľký šok. Herečka sa k Ondřejovi, ktorý mal problémy aj s drogami, vrátila a odpustila mu. To jej ale neodpustili jej deti.

Ako píše portál extra.cz, ich vzťahy ochladli. "Ondřej ani Rola sa s matkou nebavia. Je medzi nimi absolútne vzťahové ticho. Nebojujú a ani to matke nevyhovárajú, ale nekomunikujú s ňou. To už trvá pár mesiacov. Hanbia sa za to, že sa ku Koptíkovi vrátila a najradšej by boli, keby ho pustila k vode a bola sama alebo si našla nejakého solventného muža. Jednoducho s jej láskou nesúhlasia," povedal dobre informovaný zdroj blízky Ondřejovi Brzobohatému.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie