Chlapi neplačú II.: 15. epizóda

Chlapi neplačú II.: 15. epizóda
Zdroj: TV Markíza

Sebimu imponuje, že Paula nepovedala Michalovi, že nesúhlasí s tým, aby sa k nim nasťahovala a rozhodne sa prehodnotiť svoj postoj voči nej.

Roman nedokáže Jánovi dôveryhodne vysvetliť, čo u nich robil Gejza. Ján má pochybnosti - už nevie, či môže veriť vlastnému synovi. Oľga dohovorí Romanovi, aby si znovu získal otcovu dôveru. Roman vymyslí spôsob, ako mu vysvetliť celú situáciu...

Vanessa je naštvaná na Sebiho. Klesol v jej očiach, lebo sa zachoval zodpovedne. Naopak Michal je naňho hrdý, že urobil správnu vec. Sebimu imponuje, že Paula nepovedala Michalovi, že nesúhlasí s tým, aby sa k nim nasťahovala a rozhodne sa prehodnotiť svoj postoj voči nej.

Z hostí príde na otvorenie butiku jedine Skácel. Paula je sklamaná, myslí si, že o jej butik nikto nemá záujem. Skácel však pochváli jej novú kolekciu a povzbudí ju, aby vytrvala vo svojom úsilí.

Macek zistí, že Ľubka tají ich vzťah pred mamou. Pokúsi sa ju presvedčiť, že bude pre všetkých najlepšie, keď ho mame predstaví. Ľubka však mamu pozná najlepšie a bojí sa, že im spraví zo života peklo.

Sledujte v piatok, 28. apríla, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani českú komédiu Život je život - v sobotu, 29. apríla, o 20.30, na Doma!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie