Chlapi neplačú II.: 17. epizóda

Chlapi neplačú II.: 17. epizóda
Zdroj: TV Markíza

Opitý Sebi je pre Noru novou zámienkou na to, aby mohla v dome zostať dlhšie. Tak bude musieť Paula čeliť Nore pod jednou strechou.

Roman odchádza do Nemecka pripraviť únikový plán. Nora si nie je istá, či sa nechystá zdrhnúť nadobro, preto ho ešte pred odchodom požiada, aby jej na čas, kým bude preč, podpísal plnú moc nad firmou.

Sebi si šplhne u Vanessy tým, že prinesie whisky, ktorú doma ukradol. Vanessin obdiv však nie je to jediné, čo sa mu týmto kúskom padarí získať - riaditeľ Svetozár ich prichytí a pošle Sebiho rovno na koberček k rodičom! Nora s Michalom budú musieť riešiť opitého syna.

Paula a Paľko sa snažia zabývať v dome Pollnerovcov. Nora im to nemieni uľahčiť. Opitý Sebi je pre ňu novou zámienkou na to, aby mohla v dome zostať dlhšie. Tak bude musieť Paula čeliť Nore pod jednou strechou.

Sveťo sa pod tlakom Alžbety zaprisahá, že za alkohol budú padať exemplárne tresty. Klára ho však pritlačí a získa oplátkou za jej štedré sponzorstvo školy výnimku pre Vanessu a Sebiho. Sámel, ktorý nemá vplyvných a bohatých rodičov, zostane jediným potrestaným a túto nespravodlivosť Alžbeta nemôže zniesť.

Sledujte v utorok, 2. mája, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani premiérovú romantiku S láskou na tanieri - v sobotu, 6. mája, o 20.30, na Doma!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie