Chlapi neplačú II.: 23. epizóda

Chlapi neplačú II.: 23. epizóda

Spočiatku Michal neverí, že by bol Roman schopný podpáliť fabriku. No keď sa dozvie, že je podozrivý aj z vraždy Tibora, otvoria sa mu oči.

Paula sa zožiera pre tajomstvo, ktoré jej Hilda zverila. Nezvládne ho naďalej tajiť pred Michalom a prezradí mu, že fabriku podpálil Roman. Spočiatku Michal neverí, že by bol jeho brat skutočne niečoho takého schopný. No keď sa od Zorbu dozvie, že Roman je podozrivý aj z vraždy Tibora, otvoria sa mu oči.

Gejza sa na Zorbov príkaz pokúsi z Romana vytiahnuť priznanie k Tiborovej vražde. Na Romana však príliš zatlačí a ten ho začne podozrievať, že pracuje pre Zorbu.

Deň, keď sa má Viktor vrátiť, je tu. Vinco s Paľkom mu prichystajú slávnostné privítanie, Viktor však nepríde. Paľko je nešťastný a Vinco s Paulou majú podozrenie, že Viktor zmizol nadobro.

Beáta s Rudom čakajú dievčatko. Rudo upadne do depresie, že do rodiny namiesto vysnívaného syna pribudne ďalšia žena.

Kubo je nahnevaný na Táňu, že sa kvôli nej chytil do pasce pre divú zver. Táňa má hrozné výčitky svedomia, Kubove hypochondrické výlevy situáciu len zhoršia. Hansi sa pokúsi Táňu utešiť a zároveň si uvedomí, že sa do nej zaľúbil.

Sledujte v stredu, 10. mája, o 12.40!

Nenechajte si ujsť ani dojímavý príbeh Splnený sen - v sobotu, 13. mája, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie