Chlapi neplačú II.: 49. epizóda

Chlapi neplačú II.: 49. epizóda

Ján sľúbi Michalovi, že bude stáť pri ňom za každých okolností. Michal tak má konečne pri sebe človeka, o ktorého sa môže oprieť.

Michal v lese takmer zrazí robotníka. Je zúfalý, cíti, že všetko pokazil a už mu nik nezostal. Ján si však uvedomí, že bol voči nemu nespravodlivý a ospravedlní sa mu. Sľúbi mu, že bude stáť pri ňom za každých okolností a pomôže mu dostať sa z problémov. Michal má konečne pri sebe blízkeho človeka, o ktorého sa môže oprieť.

Ján odovzdá Paule list od Hildy. Paula ho požiada, aby zostal a list si prečítajú spoločne. Dozvedia sa o Hilde niečo, čo o nej nikto netušil.

Paulu stres a prepínanie síl úplne paralyzuje a bude musieť bojovať so silnou chrípkou. Viktor ju prekvapí, postará sa nielen o Paľka, ale aj o ňu. Paula sa teší, že sa naňho môže spoľahnúť, a to ich opäť o krôčik zblíži.

Zorba sa po dlhom čase stretne s Gejzom a žiada od neho informácie. Tentoraz je úloha mimoriadne ťažká a nebezpečná - Gejza bude musieť zistiť niečo o Jevgenijovi a pritom si dať pozor, aby sa nenamočil do problémov s ukrajinskou mafiou.

Táňa sa stala Beáte podporou a duchovnou sprievodkyňou v jej rozhodnutí porodiť dieťa doma. Keď sa však Táňa dozvie, že Beáta nemá pôrodného asistenta a ani sestru, je to priveľa aj na ňu a nie je ochotná riskovať zdravie Beáty a jej dieťaťa.

Sledujte vo štvrtok, 15. júna, o 12.45!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu S láskou, Rosie - v sobotu, 17. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie