Chlapi neplačú III.: 6. epizóda

Chlapi neplačú III.: 6. epizóda

Paulu mrzí, že Michal dal Viktorovi peniaze bez jej vedomia. Rázne mu objasní, že pôžička neznamená, že mu opäť dôverujú.

Oľga sa pokúsi presvedčiť Jána, aby nešiel s Vladom na golf. Vidí, že Vladov vplyv na Jána je čím ďalej tým väčší a desí ju to. Ján, ktorý netuší, kto Vlado v skutočnosti je, však považuje odmietnutie pozvania za nezdvorilé. Až na golfe si začne uvedomovať, že Vlado je veľké zviera.

Paulu mrzí, že Michal dal Viktorovi peniaze bez jej vedomia. Rázne mu objasní, že pôžička neznamená, že mu opäť dôverujú. Viktor sa tak dozvie, že Michal porušil sľub a Paule o pôžičke povedal.

Boris nechce, aby Biba s Paulou vzali zákazku. Je na Bibu nahnevaný, že s ním trávi málo času a obviní ju, že uprednostňuje Paulu pred ním.

Paula sa síce poteší zo získania veľkej zákazky, vzápätí však pochopí, že je nad ich sily. Bude tak stáť pred ťažkým rozhodnutím, či prijať zákazku aj s rizikom, že ju nebudú schopní ju zvládnuť a poškodia tak meno butiku.

Beáta nájde ideálnych kandidátov na krstných rodičov pre Rudka. Sú nimi Paula s Michalom. Neskrýva, že hlavnou motiváciou pre toto rozhodnutie sú Michalove peniaze.

Sledujte v pondelok, 28. augusta, o 13.00!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Dívka na koštěti - v nedeľu, 3. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie