Chlapi neplačú III.: 8. epizóda

Chlapi neplačú III.: 8. epizóda

Viktor žiarli, keď vidí, ako má Paľko Michala rád. A navyše mu Boris nevedomky vnukne podozrenie, že ho Michal ako investor bude kontrolovať...

Roman odmietne rehabilitačnú sestru Zuzanu a hrubo ju vyhodí zo svojej izby. Ján ju však zastaví a pokúsi sa ju presvedčiť, aby to s Romanom nevzdávala. Keď Zuzana vidí, ako sa Ján pre Romana trápi, sľúbi mu, že to s ním ešte skúsi.

Paula vyzvedá od šičiek v Mokráňovej dielni pracovné podmienky, no tie zo strachu pred ním nič neprezradia. Paula si však dobre pamätá, ako nakladá zo svojimi zamestnankyňami a je rozhodnutá vymyslieť ako naňho, aby im pomohla.

Viktor žiarli, keď vidí, ako má Paľko Michala rád. A navyše mu Boris nevedomky vnukne podozrenie, že ho Michal ako investor nenechá na pokoji a bude ho kontrolovať. Viktor napokon vybuchne - a bude to mať nepekné následky!

Robotníci sú na Cilku s Vincom poriadne naštvaní a dajú im to pocítiť. Cilka s Vincom musia prísť na to, ako si svojich zamestnancov udobriť. Majú jedinú možnosť - priznať sa Michalovi a požiadať ho o pomoc...

Sledujte v stredu, 30. augusta, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani skvelú českú komédiu Dívka na koštěti - v nedeľu, 3. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie