Chlapi neplačú III.: 13. epizóda

Chlapi neplačú III.: 13. epizóda

Podľa Viktora Paľkove problémy súvisia s tým, že ako rodičia neťahajú za jeden povraz. Chce preto, aby s Paulou trávili spoločne viac času.

Paula zistí, že Paľko kvôli Viktorovi zanedbáva školu. Podľa Alžbetinej rady sa pokúsi krotiť svoj hnev a pokojne Viktorovi dohovoriť, aby prehodnotil svoj prístup k Paľkovej výchove. Podľa Viktora však Paľkove problémy súvisia s tým, že ako rodičia neťahajú za jeden povraz. Apeluje preto na Paulu, aby trávili spoločne viac času.

Oľga požiada Noru o pomoc s Vladom. Nora jej dá jasne najavo, že je na zlej adrese, pomoci od nej sa nedočká. Chvíľu nato sa u nej objaví nepozvaný hosť - Vlado má pre ňu prvé zadanie.

Roman si začne vážiť Zuzanu a jej prácu a prvýkrát ju pochváli. Zuzana ho presvedčí na cvičenie v bazéne. Roman najskôr nesúhlasí, no vzápätí pochopí, že mu to pomáha. O Zuzanu sa začne zaujímať už nielen ako jej klient a pozve ju na drink...

Sociálna pracovníčka Varadzinová chce skontrolovať Mišku a Rudka. Beáta si však všimne, že Miška má na tvári modrinu a schová ju pred Varadzinovou do skrine. Varadzinová Mišku v skrini nájde a Beáte s Rudom hrozia vážne problémy.

Sledujte v stredu, 6. septembra, o 13.00!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Ako ukradnúť nevestu - v nedeľu, 10. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie