Chlapi neplačú III.: 19. epizóda

Chlapi neplačú III.: 19. epizóda

Paula zistí, že Biba si vzala bez jej vedomia dovolenku a nechala celý butik len na ňu. Požiada preto Beátu, aby jej prišla do ateliéru vypomôcť.

Oľga odkryje pred Vladom karty a otvorene mu povie, že s ním nikam nechce odísť. Pokúsi sa ho presvedčiť, že nie je tou, čo ho dokáže urobiť šťastným, no Vlado to nenechá len tak. Dá jej jasne najavo, aby sa pripravila na jeho pomstu. Oľga prosí aspoň o jeden deň, aby mohla Jánovi aj Michalovi povedať o sebe pravdu sama.

Zuzana sa zľakne, že s Romanom prekročila profesionálnu hranicu. Na najbližšie cvičenie už nepríde, namiesto seba pošle ako náhradu novú rehabilitačnú sestru.

Paula zistí, že Biba si vzala bez jej vedomia dovolenku a nechala celý butik len na ňu. Požiada preto Beátu, aby jej prišla do ateliéru vypomôcť. Beátina pomoc však nie je taká, akú si Paula predstavovala.

Michal pokarhá za bitku Igora aj Maceka. Igorovi vyčistí žalúdok, že znevažuje prácu robotníkov, no Macek si na svoj trest musí počkať. Začne sa vážne obávať najhoršieho - že ho Michal z práce vyhodí...

Sledujte vo štvrtok, 14. septembra, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani pôvabnú romantickú komédiu Život je raz taký - v nedeľu, 17. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie