Chlapi neplačú III.: 22. epizóda

Chlapi neplačú III.: 22. epizóda

Michal nie je spokojný s Igorovými návrhmi a dá mu ich prerobiť. Igor je však tvrdohlavý a predloží Fisherovi návrhy nezmenené.

Ján dá na Vladove slová o Romanovej závislosti a zoberie mu všetky lieky. Roman sa rozzúri, no Ján je neoblomný a neustúpi ani po tom, čo sa Oľga pridá na synovu stranu. Vlado sa tiež pokúsi Romanovi dohovoriť - prezradí mu, že aj on bol závislý od liekov a varuje ho, aby nedopadol rovnako.

Michal nie je spokojný s Igorovými návrhmi a dá mu ich prerobiť. Igor je však tvrdohlavý a predloží Fisherovi návrhy nezmenené. Toto Michal svojmu zamestnancovi nemôže tolerovať a Igora z fabriky vyhodí.

Paule a Beáte sa podarí v poslednej chvíli zachrániť šičku pred Mokráňom. Teraz jej už môžu pomôcť a na polícii dosvedčia, že ju Mokráň obťažoval. Mokráň sa však len tak ľahko nevzdá a pokúsi sa Paulu presvedčiť, aby svoju výpoveď stiahla.

Paľko si v škole opravil známky, aby mohol tráviť viac času s Viktorom. Paula musí dodržať svoj sľub a dovoliť mu výlet s otcom. Paľko si užíva dobrodružstvá, ktoré preňho otec v lese pripravil - až do chvíle, keď sa Viktorovi veci opäť vymknú spod kontroly...

Sledujte v utorok, 19. septembra, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani komédiu Chyť ma, ak to dokážeš - v nedeľu, 24. septembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie