Chlapi neplačú III.: 40. epizóda

Chlapi neplačú III.: 40. epizóda

Nora zoznámi Viktora s Klárou, ktorá sa rada ujme úlohy rozbiť Michalov a Paulin vzťah. Na Michala už predsa dávno má zálusk!

Vlado sa rozhodol pre radikálny krok, ako riešiť finančné problémy fabriky - chce zastaviť výrobu nábytku a prepustiť väčšinu zamestnancov. Pollnerovci nielenže mu v tom nemajú ako zabrániť, ale musia hroznú správu ľuďom, ktorí pre nich roky pracovali, oznámiť sami. Stratili by tak nielen fabriku a roky práce, s ktorým ju budovali, ale aj dôveru ľudí. Roman hľadá spôsob, ako Vlada zastaviť. A pretože vie, že Vlado bol pred rokmi tiež Zuzaniným klientom, žiada ju, aby mu povedala čokoľvek, čím by mohol Vlada diskreditovať, alebo ho pritisnúť k múru.

Paula vie, že ak odmietne bezohľadného Mokráňa, jeho šičky zostanú bez práce. Uvedomuje si, že by ich to zničilo. A tak má pred sebou ťažké rozhodnutie - musí voliť medzi väčším a menším zlom...

Nora zoznámi Viktora s Klárou, ktorá sa rada ujme úlohy rozbiť Michalov a Paulin vzťah. Na Michala si predsa už dávno robila zálusk - a teraz má druhú šancu!

Aj keď chce Vinco zostať s Cilkou, nie je ochotný pristúpiť na možnosť, že by dom prenechal Gabike. Má riešenie - vyplatiť jej podiel z hypotéky. Gabika by tak dostala svoje peniaze a Vinco s Cilkou by konečne mohli žiť spolu vo Vincovom dome. Prichádza obálka z banky, ktorá má rozhodnúť o ich budúcnosti.

Sledujte v piatok, 13. októbra, o 12.35!

Nenechajte si ujsť ani romantický film: After: Sľub - v nedeľu, 15. októbra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie