Chlapi neplačú III.: 49. epizóda

Chlapi neplačú III.: 49. epizóda

Roman si uvedomí, že k Nore ešte stále niečo cíti. Nič netušiaca Zuzana sa však kvôli nemu už rozhodla odmietnuť prácu svojich snov!

Nora sa síce na hlasovanie nedostaví, ale Vlado ju už nepotrebuje. Roman zastrašený tým, že Vlado Nore ublížil, uzná prehru a sám zahlasuje v jeho prospech. Pollnerovci a Lánski tým prídu o fabriku.

Romanovi pohľad na trpiacu Noru otvorí oči a uvedomí si, že k nej ešte stále niečo cíti. Nič netušiaca Zuzana sa však kvôli nemu už rozhodla vzdať sa lukratívnej ponuky a odmietnuť prácu svojich snov! U Pollnerovcov nájde namiesto Romana len opusteného Jána. Ten ju presvedčí, aby s ním na Romana počkala, no ten strávi noc niekde inde...

Beáta presvedčí Paulu, že nemá zmysle utekať pred problémami a pošle ju z práce domov. Paula to chce využiť na to, aby si s Michalom konečne našli na seba čas a v pokoji sa porozprávali. Situácia sa však vyvinie inak, ako si predstavovala.

Cilka a Vinco sa opäť pokúsia dostať Gabiku konečne z domu - navrhnú jej splátkový kalendár, ktorým vyplatia jej časť domu.

Sledujte vo štvrtok, 26. októbra, o 12.25!

Nenechajte si ujsť ani pôvabný rodinný film Psia duša - v nedeľu, 29. októbra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie