Chlapi neplačú IV.: 10. epizóda

Chlapi neplačú IV.: 10. epizóda

Romanovi v pláne, ako na Renátu, bude musieť pomôcť Nora spôsobom, ktorý jej vôbec nebude po chuti.

Oľga sa prizná k Vladovej vražde, no Zorba je presvedčený, že za jej priznaním je len snaha chrániť jedného z jej synov - Romana alebo Michala. Odborné posudky, ktoré potvrdzujú Oľginu psychickú poruchu, ju síce môžu uchrániť pred trestným stíhaním, no zároveň znehodnotia Romanovo alibi. Boris a Nora začnú strácať nervy.

Roman pochopí, že ak nechce prísť o lesy, musí s Renátou jednať inak než doteraz. V jeho pláne, ako na Renátu, mu však bude musieť pomôcť Nora spôsobom, ktorý jej vôbec nebude po chuti.

Zuzka pristihne Igora s Katkou v situácii, ktorá ju znova presvedčí o tom, aké bude ťažké ubrániť sa žiarlivosti a udržať si vo vzťahu k nim veľkorysosť. Hľadá spôsob, ako získať potrebný nadhľad. Riešením môže byť pre ňu začiatkom nového života...

Cilka s Vincom konečne chystajú svadbu, no zaskočí ich nová okolnosť - Gabika sa nielenže nehodlá odsťahovať kamsi, kde by od nej mali konečne pokoj, ale chystá sa kandidovať na starostku. A pretože vedia, čoho všetkého je Gabika schopná, zrazu stoja pred problémom, ktorý sa už netýka len ich, ale celej dediny.

Sledujte v piatok, 10. decembra, o 13.00!

Nenechajte si ujsť ani vianočnú romantickú komédiu Zasnežená láska - v nedeľu, 10. decembra, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie