Chlapi neplačú IV.: 58. epizóda

Chlapi neplačú IV.: 58. epizóda

Jenča sa nenechá Renátou vydierať a pripomenie jej streľbu v parku - ak ho nenechá na pokoji, incident zopakuje s hrozivejšími následkami!

Nora ponúkne bratovi, že ho dostane von z väzenia. Boris jej neuverí a jej pomoc odmietne, no Nora sa aj tak nevzdá a vymyslí plán, ako primäť Oľgu k priznaniu. Pomôcť jej v tom má aj Kristián.

Renáta sa pokúsi zatlačiť na Jenču, aby jej pomohol zničiť Romana. Ten sa ale nenechá vydierať a pripomenie jej streľbu v parku - ak ho nenechá na pokoji, incident zopakuje s hrozivejšími následkami!

Roman pokračuje v zasväcovaní Sebiho do tajomstiev burzy. Pre Michala je ťažké zmieriť sa s tým, že sa mu syn vzďaľuje. Sebiho návšteva ho len utvrdí v tom, že Roman je preňho teraz veľkým vzorom.

Paľko si kvôli Jánovi nechá u doktorky Molákovej vyšetriť zuby - aby mal starý otec príležitosť pozvať ju na rande. Keď  k tou však dôjde, je to ťažšie, ako Ján predpokladal...

Sledujte v stredu, 21. februára, o 12.55!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu Ide len o sex s Milou Kunis a Justinom Timberlakeom - v sobotu, 24. februára, o 20.30!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie