Chlapi neplačú IV.: 62. epizóda

Chlapi neplačú IV.: 62. epizóda

Katka po operácii upadne do kómy. Jej rodičia nedovolia Igorovi navštíviť ju. Zuzane sa podarí vybaviť, aby mohol byť aspoň pri synovi.

Nora sa pred Romanom tvári nevinne a predstiera, že mu chce pomôcť. Roman jej však na ponuku neskočí a majetok na ňu neprepíše. Šátek ho však varuje, že účty mu môžu zablokovať každú chvíľu...

Katka po operácii upadne do kómy. Jej rodičia nedovolia Igorovi navštíviť ju. Zuzane sa podarí vybaviť, aby mohol byť aspoň pri synovi, pre ktorého je po predčasnom pôrode každý deň rizikový.

Moláková pozve Jána na pracovný večierok. Toho jej pozvanie milo prekvapí, no samotný večer nedopadne tak, ako by chcel - uvedomí si, že je medzi nimi veľký vekový rozdiel a on sa medzi jej rovesníkmi bude cítiť nepríjemne.

Keď Michal uprednostní program so Sebim pred Paľkom, má Paľko strach, že ho prestal mať rád. Paula sa pokúsi Michalovi dohovoriť, aby Paľka nezanedbával.

Sledujte v utorok, 27. februára, o 12.50!

Nenechajte si ujsť ani romantickú komédiu Čo to dievča chce s Amandou Bynes a Colinom Firthom - v sobotu, 2. marca, o 20.30!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie