Exkluzívne: Hviezdne obsadenie nového seriálu vás dostane!

Exkluzívne: Hviezdne obsadenie nového seriálu vás dostane!

Vaši obľúbení herci pokope v Divokom Zapadákove.

Tak toto bude poriadna pecka! Už teraz sa môžete tešiť na nový komediálny seriál vo westernovom štýle, ktorý sa už čoskoro objaví na obrazovkách televízie Markíza.

Volá sa Divoký Zapadákov a jeho obyvateľmi sú najrôznejšie postavičky, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári. Vznik malého mestečka pánubohu za chrbtom siaha ešte do čias legendárneho Buffalo Bulla. Žije v ňom kráska, ktorej srdce by rád získal snáď každý Zapadákovčan. Dušu jej vdýchla herečka Dominika Kavaschová. V úlohe beznádejne zamilovaného, trošku naivného, kladného hrdinu, sa blysne mladý herec Adam Jančina.
V seriáli sa môžete tešiť aj na Tomáša Maštalíra, Michala Kubovčíka, Barboru Andrešičovú, Daniela Fischera, Gregora Hološku, či Tomáša Mischuru.

Bránice vám pošteklí skvelý Roman Pomajbo, ktorého v netradičnej úlohe majiteľky pohostinstva možno ani nespoznáte. Samotný herec sa do svojej ženskej úlohy vžil natoľko, že o sebe počas nakrúcania hovoril v ženskom rode. Jozefovi Vajdovi sa ušla rola šamana.

Seriál sa nakrúcal v autentickom prostredí a všetci herci majú na sebe originálne dobové kostýmy. Nechýbajú ani zvieratá, pušky, pištole, či skutočný westernový salón.

Už čoskoro Markíza vypustí do sveta aj zábavné upútavky. My vám z nich zatiaľ ponúkame malú ochutnávku. Takto sa nakrúcali.Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie