Dominika Kavaschová a Tomáš Maštalír – opäť spolu!

Dominika Kavaschová a Tomáš Maštalír – opäť spolu!

V seriáli Chlapi neplačú skončili pred oltárom. Ako to bude v Divokom Zapadákove?

Tomáš Maštalír v markizáckych seriáloch vystriedal už niekoľko hereckých partneriek. Mimoriadne mu to však pristalo po boku mladej herečky Dominiky Kavaschovej. Zahrali si spolu v úspešnom seriáli Chlapi neplačú, kde svoju lásku potvrdili aj rozprávkovou svadbou. Dominika tam hrala slobodnú mamičku Paulu, ktorej sa do cesty osudovo zaplietol boháč Michal. Vďaka svojmu výkonu herečka získala stabilnú fanúšikovskú základňu, z ktorej sa teší doteraz.

Cesty Kavaschovej a Maštalíra sa na Markíze čoskoro skrížia opäť. Tentokrát v pripravovanom seriáli Divoký Zapadákov z westernového prostredia. Ona si zahrá sladkú, krásnu a naivnú Džejn. A on? Z neho sa stane nebezpečný gangster Jack, ktorý rozsieva strach. No aj zloduch odetý v koži s jednou páskou cez oko má svoje slabé miesto a tým je práve Džejn. O jej pozornosť bude bojovať skutočne čudesnými metódami.

Seriál Divoký Zapadákov štartuje na Markíze už čoskoro!Kvíz! V ktorom seriáli by ste zažiarili ako hlavný hrdina? V ktorom seriáli by ste zažiarili ako hlavný hrdina?

Týchto sexy chlapov si v roku 2017 zamilujete! O vašu pozornosť sa uchádzajú aj traja fešáci.

Keď je práca zábavou: Takto sa vedia odviazať spravodajci Dôkaz zverejnil na sociálnej sieti Ján Tribula.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie