Tu sa nakrúca Divoký Zapadákov! Westernové mestečko postavili od nuly

Tu sa nakrúca Divoký Zapadákov! Westernové mestečko postavili od nuly

V Boskoviciach pri Brne vyrástlo mesto, kde zastal čas.

Divoký Zapadákov vás dostane! Svieža markizácka novinka s westernovou tematikou štartuje už o týždeň a vy sa máte na čo tešiť.

Okrem dobových kostýmov, masiek, briskných dialógov vás zaujme aj nevšedné prostredie, v ktorom filmári strávili niekoľko mesiacov. Lebo keď už western, tak poriadny! So všetkým, čo k nemu patrí. Nebude chýbať salón, šerif, banditi, tuhá pálenka, indiáni a krásky v širokých sukniach.

Divoký Zapadákov sa totiž nakrúcal v autentickom Westernovom mestečku v Boskoviciach na Morave.  V súčasnosti tam stojí dokonalý komplex, kam sa denne hrnú rodiny s deťmi, aby na vlastnej koži zažili autentickú atmosféru.

V roku 1993 tam však nestálo vôbec nič. To si len nadšenec Jerry Procházka v starom kameňolome postavil típí a za desať korún okoloidúcim hubárom rozprával historky zo života indiánov.  Za 24 rokov sa mu s partiou priateľov podarilo vybudovať kúsok starých dobrých čias aj v našich končinách.

Od prvého mája prebieha sezóna v mestečku, kde návštevníci priemerne strávia až šesť hodín rôznorodými aktivitami. „Program sa začína ráno a končí až neskoro večer. V salóne mávame country bály, v prírodnom amfiteátri hráme divadlo, dá sa tu ryžovať zlato, strieľať z luku, hádzať tomahawkom či jazdiť na psom záprahu. Boskovice sa Westernovým mestečkom preslávili tak, ako Pardubice svojím perníkom,“ hovorí dnes spokojne Jerry.

Nahliadnite s nami do skvelých dobových exteriérov, v ktorých sa nakrúcal Divoký Zapadákov.  Prevedie vás nimi sám Jerry Procházka. Pozrite si video!


Divoký Zapadákov štartuje už v pondelok, 6. februára o 20.30 na Markíze!

 

To najlepšie z Hornej Dolnej: Vyberte TOP scénu roku 2016 Zaspomínajte si na to naj a podporte svoj obľúbený seriál v televíznej ankete OTO.

Gizka (po)radí: Prišla o syna a to zďaleka nie je všetko... Stratiť môže aj strechu nad hlavou...

Panelákový byt je plný smútku, na pomoc prichádza Šťastný domov! Našťastie sú tu naši majstri, ktorí zariadia nielen krajšie bývanie, ale aj šťastnejší život!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie